top of page

Cool Life - Cool Marine
ile Tanışın.

Cool Life - Cool Marine Fabrika

40 yıl boyunca Uzman Soğutma markası adı altında sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağladık. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına firmamızı kurumsallaştırdık ve yeni markalarımız olan "cool life" "cool marine" olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İşimizde daha iyi olabilmek için sürekli araştırıyor ve çalışıyoruz. "Bahane değil çözüm üretiyoruz." Uzman kadromuz sayesinde memnuniyetinize memnuniyet katacağımıza inanıyoruz. Sürekli kendimizi ve ürünlerimizi değiştirip sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için çabalıyoruz.

Hayatınızı kolaylaştıracak kompresörlü oto buzdolabı ürünlerini sizlere sunuyoruz. Keyifli ve konforlu seyahat etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.12/24 V - 22 dereceye kadar soğutan buzdolaplarımızı araçlarınızın çakmaklıklarına takıp rahatça çalıştırabilirsiniz. 40 yıldır müşterilerimiz için tekne, karavan ve araç buzdolabı üretimi ve satışı yapıyoruz.

Vizyonumuz:

Firmamızın ulusal/uluslarası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, dünya çapında güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyonumuz:

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, yurtiçi ve yurtdışında bayiler zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider üretici bir firma olmak aynı zamanda rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tecrübe: Cool Life/Marine Türkiye’nin ilk 12/24 V buzdolabı üreticisi olarak 1989’dan beri  referansları ve uzman kadrosuyla sizlerin güvenini kazanmış bu güvene layık olabilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Garanti ve Servis: Uzman kadrosuyla herhangi bir arıza durumunda anında online destek  veya Türkiye’nin birçok yerinde bulunan güçlü servis ağımızla siz müşterilerimizin mağduriyetini en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenli ve Hızlı Teslimat: Türkiye’nin heryerini ücretsiz aynı gün nakliye  ve nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlarda ücretsiz ürün değişimi.

Sorunsuz Alışveriş: Memnun kalmazsanız kullanılmayan ürünlerde 15 gün içerisinde iade imkanı.

bottom of page